UWAGA!!! Od 20 grudnia do 9 stycznia wprowadzamy naukę zdalną w szkołach podstawowych i szkołach średnich

Od 20 grudnia do 9 stycznia wprowadzamy naukę zdalną w szkołach podstawowych i szkołach średnich; po tym terminie dzieci wracają do nauki w trybie stacjonarnej" - poinformował we wtorek wiceminister zdrowia Waldemar Kraska.

Wraca nauka zdalna dla wszystkich uczniów - ogłosił na konferencji minister zdrowia Adam Niedzielski. - Zdecydowaliśmy się, że te kilka dni, które poprzedzają ferie świąteczne, od 20 do 23 grudnia, ale także okres postferyjny, kiedy mamy święto Trzech Króli, będzie z nauką zdalną - poinformował we wtorek.