Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. J. I. Sztaudyngera w Szklarskiej Porębie
-
Lokalizacja
GRAFIK KONSULTACJI DLA UCZNIÓW I RODZICÓW
Przedstawiamy grafik konsultacji nauczycieli i wychowawców ZSOiMS obowiązujący w roku szkolnym 2023/24. Ze względu na możliwość zwolnienia lekarskiego, wyjazd służbowy czy inne okoliczności należy wcześniej umówić się na spotkanie z nauczycielem przez dziennik elektroniczny.
|
|
godziny konsultacji 2023/2024 |
Beata Szehidewicz: Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego |
|
|
Krystyna Makles: wicedyrektor LO: HiT w klasach 1las, 2la, 2ls, historia w klasie 3las |
środa, 14.30-15.30, gabinet B |
|
Joanna Badacz: edukacja dla bezpieczeństwa- klasa 1las |
poniedziałek, 11.00-12.00, 013 A |
|
Joanna Fitzet: matematyka- klasy 1las (p);3las (p);4las modelowanie matematyczne (Mma): 1las, 2la,2ls |
poniedziałek,14.15-15.15, pokój nauczycielski A |
|
Izabela Frąc: wychowawczyni klasy 4las; język polski w klasach 2ls;3las;4las |
środa, 13.20-14.20, pokój nauczycielski A |
|
Krzysztof Grabski: wychowawca klasy 2la; geografia w klasach 1las,2la,2ls;3las, podstawy przedsiębiorczości w klasie 2la,2ls,3las; |
czwartek, 14.20-15.20, pokój nauczycielski B |
|
Mirosław Hochół: fizyka w klasach 1las,2la,2ls i 3las |
poniedziałek, 13.20-15.20, pokój nauczycielski A |
|
Magdalena Jukniewicz: wychowanie fizyczne LO-gr. dziewczyny |
wtorek, 13.20-14.20, sala gimnastyczna |
|
Joanna Krawietz: język angielski w klasie 1las gr2 |
wtorek, 15.05-16.05, sala 201 A |
|
Daniel Kostrzewa: wychowawca klasy 3las, język angielski w klasach 1las gr 1; 2la, 2ls gr 1;3las,4las |
poniedziałek, 16.00-17.00, pokój nauczycielski B |
|
Artur Leszczawski: informatyka w klasach 1las,2la,2ls i 3las; |
poniedziałek, 14.10-15.10, sala informatyczna A |
|
Konrad Łaniucha: religia LO |
poniedziałek, 14.15-15.15, pokój nauczycielski B |
|
Luiza Martyniuk: wychowawczyni klasy 2ls; język niemiecki wszystkie klasy LO |
poniedziałek, 15.10-16.10, pokój nauczycielski B |
|
Katarzyna Masiarek: matematyka w klasach 2la(p);2ls(p); 3las(r); 4las(p) |
poniedziałek, 15.05-16.05, pokój nauczycielski B |
|
Ewa Nobilec: chemia LO |
środa, 15.05-16.05, pokój nauczycielski B |
|
Anna Ostrowska: język polski w klasie 2la |
czwartek, 14.20-15.20, pokój nauczycielski B |
|
Weronika Pokój-Koszela: Biznes i zarządzanie, klasa 1LAS LO. |
pierwszy wtorek miesiąca, 14.00-15.00, pokój 209 A |
|
Kamila Pietruszka: wychowawczyni klasy 1las; język polski w klasie 1las; historia w klasie 1las |
poniedziałek, 13.00-14.00, pokój nauczycielski A |
|
Agnieszka Roszak: język angielski w klasie 2ls gr.3 |
wtorek, 14.20-15.20, pokój nauczycielski A |
|
Danuta Sikora: biologia LO |
środa, 15.15-16.15, sala 24 B |
|
Adam Sulima: wychowanie fizyczne LO-gr. chłopcy; |
czwartek, 15.00-16.00, sala gimnastyczna B |
|
Ewelina Szczypior: bibliotekarz LO |
poniedziałek, 11.10-12.10, pokój nauczycielski A |
|
Marzenna Wajdowicz: plastyka w klasie 1las |
piątek, 10.25-11.10, sala 102 A |
|
Kadra trenerska w oddziałach mistrzostwa sportowego: |
||
Joanna Badacz: biathlon; |
poniedziałek, 11.00-12.00, 013 A |
|
Jarosław Bednarz: biathlon; |
poniedziałek, 11.00-12.00, 013 A |
|
Kamila Buchla: biathlon; |
poniedziałek, 11.00-12.00, 013 A |
|
Izabela Daniło: biathlon; |
poniedziałek, 11.00-12.00, 013 A |
|
Sławomir Kowalski: badminton; |
poniedziałek, 11.00-12.00, 013 A |
|
Andrzej Koziński: biathlon; |
poniedziałek, 11.00-12.00, 013 A |
|
Michał Mackiewicz: piłka nożna; |
poniedziałek, 11.00-12.00, 013 A |
|
Anna Rostkowska: lekkoatletyka; |
poniedziałek, 11.00-12.00, 013 A |
|
Piotr Rostkowski: lekkoatletyka; |
poniedziałek, 11.00-12.00, 013 A |
|
Piotr Skowron: narciarstwo biegowe; |
poniedziałek, 11.00-12.00, 013 A |
|
Kamil Skwara: narciarstwo alpejskie; |
poniedziałek, 11.00-12.00, 013 A |
|
Adam Słomka: badminton; |
poniedziałek, 11.00-12.00, 013 A |
|
Magdalena Wielechowska: biathlon; |
poniedziałek, 11.00-12.00, 013 A |
|
Wychowawcy internatu dla liceum ogólnokształcącego: |
||
Zofia Antonik |
piątek, 14.00-15.00, internat C |
|
Rafał Kleszczyński |
poniedziałek, 17.00-18.00, internat C |
|
Natalia Michałowicz, pedagog LO |
piątek, 16.00-17.00, internat C |
|
Arkadiusz Piotrowski |
piątek, 14.00-15.00, internat C |
budynek główny- A
budynek liceum- B