Harmonogram powrotu do nauki stacjonarnej

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego w Szklarskiej Porębie ogłasza harmonogram powrotu uczniów do nauki stacjonarnej i określa organizację nauczania w tzw. systemie hybrydowym dla klas I-II Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana I. Sztaudyngera w Szklarskiej Porębie.

1. Ustalam harmonogram zajęć w tzw. systemie hybrydowym klas I-II, obowiązujący w dniach 17.05.2021 r. – 28.05.2021 r.

Klasy uczące się w systemie zdalnym

Klasy uczące się w systemie stacjonarnym

17-21 maja 2021

I LAS, II PAS

II GAS

24 -28 maja 2021

II GAS

I LAS,II PAS

2. Wszystkie lekcje i zajęcia realizowane w systemie zdalnym jak i stacjonarnym  odbywają się zgodnie z obowiązującym planem lekcji.

3. Od dnia 31 maja 2021 r. wszyscy uczniowie przechodzą na naukę stacjonarną.

4. Do odwołania szkoła pracuje w reżimie sanitarnym. Wszyscy przebywający na terenie szkoły obowiązani są stosować się do obowiązujących w tym zakresie regulacji.