Inauguracja roku szkolnego 2021/2022

1 września uroczyście powitaliśmy  w Liceum nowy rok szkolny. Ze względu na trwającą pandemię uroczystość  odbywała się w reżimie sanitarnym.

Spotkanie inauguracyjne  prowadziła  Wicedyrektor ZSOiMS  Pani Krystyna Makles .Powitała  wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców, szczególnie  uczniów klasy pierwszej, którzy rozpoczynają naukę w murach nowej szkoły oraz maturzystów, dla których obecny rok szkolny będzie  pracowity i ważny ze względu na egzamin dojrzałości i wybór dalszej drogi życiowej.  Pani dyrektor przedstawiła najważniejsze zadania, które czekają nas w nowym roku szkolnym, przeczytała list skierowany do społeczności szkolnej przez  Ministra Edukacji i Nauki .

W imieniu Dyrekcji szkoły, pani Makles życzyła uczniom, rodzicom i nauczycielom  dużo sukcesów, satysfakcji  oraz spokojnego   i bezpiecznego  roku szkolnego  a także, aby nauka stacjonarna trwała jak najdłużej, najlepiej przez cały rok.  Zwróciła uwagę na przestrzeganie w związku z tym zasad bezpieczeństwa na terenie szkoły, tzn. noszenia maseczek w częściach wspólnych, zachowywania dystansu oraz dezynfekcji rąk.

Po oficjalnej części odbyły się spotkania uczniów z wychowawcami klas.