Zakończenie roku szkolnego 2021/22

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

W dniu 24 czerwca 2022 r. o godz. 9.00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami MIstrzostwa Sportowego im.J.I.Sztaudyngera w Szklarskiej Porębie. Uroczystość prowadzili uczniowie klasy trzeciej:  Agata Jaworska i Dawid Lewandowski.

Na wstępie zabrała głos Pani Beata Szehidewicz dyrektor Zespołu Szkół w skład, którego wchodzi liceum. Nagrodziła uczniów za naukę i osiągnięcia sportowe. Za najlepsze wyniki w nauce uczennica klasy trzeciej Aleksandra Wiśniewska została wytypowana do Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Imieniu Oli nagrodę odebrała jej trenerka pani Anna Rostkowska.

Szkolnymi nagrodami za wyniki w nauce są Złote, Srebrne i Brązowe Sztaudyngery.

Wychowawcy wręczyli uczniom świadectwa i rozpoczęłiśmy wakacje.

Mamy nadzieję, że we wrześniu budynek liceum przywita nas całkowicie odmieniony na skutek kompleksowego remontu, który właśnie się odbywa.

Życzymy przyjemnie spędzonych i bezpiecznych wakacji.