Kontakt

tel. 75 717 30 55

e-mail: lo_szklarska@wp.pl

 nr konta 57 1020 2124 0000 8102 0240 2626

GRAFIK KONSULTACJI DLA UCZNIÓW I RODZICÓW

Przedstawiamy grafik konsultacji nauczycieli i wychowawców ZSOiMS obowiązujacy w roku szkolny 2022/23. Ze względu na możliwość zwolnienia lekarskiego, wyjazd służbowy czy inne okoliczności należy wcześniej umówić się na konsultacje z nauczycielem przez dziennik elektroniczny

L.P.

imię i nazwisko nauczyciela

przedmiot/klasy

dzień tygodnia

/godzina

budynek/

sala

1

  Antonik Zofia

wychowawca -internat

piątki

15.00-16.00

internat-Franciszkańska 34

2

  Badacz Joanna

trener biathlonu

poniedziałki

11.20-12.20

budynek A

sala 013

3

  Barzak Renata

wychowawca -internat

piątki

15.00-16.00

budynek A-internat

4

  Bednarz Jarosław

trener biathlonu

poniedziałki

11.20-12.20

budynek A

sala 013

5

  Bieńkowska Dorota

pedagog SP

środy

14.30-15.30

budynek A

sala 108

6

  Borsuk Czesława

klasa 1a

środy

14.20-15.20

budynek A

sala 105

7

  Buchla Kamila

WF SP: 8s;

trener biathlonu

poniedziałki

11.20-12.20

budynek A

sala 013

8

  Bury  Bartłomiej

WF SP: 6a, 6s, 7s

świetlica szkolna

poniedziałki

15.05-16.05

budynek A

sala 210

9

  Daniło Izabela

trener biathlonu

poniedziałki

11.20-12.20

budynek A

sala 013

10

  Drzymała Magdalena

matematyka SP: 8a, 8s

środy

12:25-13:25/co dwa tygodnia

budynek A

pokój nauczycielski

11

  Dymarski  Maciej

Informatyka LO: 2as, 3as;

EDB LO:  1a, 1u, 1s,

SP: 8a, 8s

poniedziałki

16.10-17.10

budynek B

sala 34

12

  Dziuńko Andrzej

biblioteka SP;

j. polski SP: u46

czwartki

10.00-11.00

budynek A

biblioteka

13

  Fitzet  Joanna

matematyka

LO: 2aSP, 3asr, 4asr ;

SP-7as, u78

modeLOwanie mat.-

LO: 1a, 1s

wtorki

14.20-15.20

budynek B

sala 11

14

  Frąc Izabela

j. polski

LO: 1s, 2as, 3as;

SP-7as, u78

poniedziałki

13.15-14.15

budynek B

sala 13

15

  Grabski Krzysztof

podstawy przedsiębiorczości

LO: 2as, 3as;

geografia –wszystkie klasy LO i SP;

historia LO: 1s, 2as

piątki

14.20-15.20

budynek B

sala 14

16

  Hejna Wanda

LOgopeda

piątki

13.45-14.45

budynek A

sala 107

17

  Hochół  Mirosław

fizyka wszystkie klasy LO i SP

matematyka SP:
4a, 5a, u46

środy

14.10-15.10

budynek A

pokój nauczycielski

18

  Huberska Joanna

j. polski SP: 6as, 8s, u46

środy

15.05 -16.05  

 budynek A

pokój nauczycielski

19

  Jaworska Lilliana

klasa 3a

poniedziałki

15.00-16.00

budynek A

świetlica szkolna

20

  Jukniewicz Małgorzata

WF LO: gr. dziew.,

SP: 5a, 7a, u46

środy

13.20-14.20

budynek A

sala gimnastyczna

21

  Kleszczyński Rafał

wychowawca -internat

piątki

15.00-16.00/co dwa tygodnie

internat-Franciszkańska 34

22

  Knapińska Malwina

wychowawca -internat

piątki

15.00-16.00

budynek A-internat

23

  Kostrzewa Daniel

j. angielski

LO: 1s gr.1, 2as, 3as, 4as gr.2;

SP u46

poniedziałki

16.05-17.05

budynek B

sala 37

24

  Kowalski Sławomir

WF LO: 1s;

trener badmintona

poniedziałki

11.20-12.20

budynek A

sala 013

25

  Koziński Andrzej

WF  LO: 2s;
trener biathlonu

poniedziałki

11.20-12.20

budynek A

sala 013

26

  Krawietz Joanna

język angielski

SP: 1a, 2a, 4a, 8a, 8s, u23, u78

wtorki

13.10-14.10

budynek A

sala 201

27

  Leszczawski Artur

informatyka

SP: 6as, 7as, 8a, 8s;

LO: 1a, 1u, 1s;

muzyka:

SP: 4a, 5a, 6as, 7as

środy

15.10-16.10

budynek A

sala informatyczna

28

  Łaniucha  o. Konrad

religia-

wszystkie klasy LO

wtorki

14.15-15.15

budynek B

pokój nauczycielski

29

  Mackiewicz Michał

trener piłki nożnej

poniedziałki

11.20-12.20

budynek A

sala 013

30

  Makles Krystyna

historia-

LO: 4as;

HIT LO: 1a, 1s;

WOS SP: 8a, 8s, u78

czwartki

14.30-15.30

budynek B

gabinet z-cy dyrektora

31

  Martyniuk Luiza

j. niemiecki

wszystkie klasy LO i SP

j. angielski SP: 3a

wtorki

8.30-9.30

budynek B

pokój nauczycielski

32

  Masiarek  Katarzyna

matematyka

LO: 1a, 1u, 2asr,3a SP,

4a SP;

SP: 6as

poniedziałek

16.00-17.00

budynek B

sala 23

33

  Masłowska Marta

pedagog specjalny

czwartki

14.15-15.15

/co dwa tygodnie

Budynek B

sala 36

34

  Michałowicz Natalia

wychowawca -internat

piątki

15.00-16.00

internat-Franciszkańska 34

35

  Morawska-Romańczuk Dorota

świetlica szkolna

czwartki

11.30-12.30

budynek A

pokój nauczycielski

36

  Nobilec Ewa

chemia

wszystkie klasy LO i SP

poniedziałki

15.05-16.05

budynek B

pokój nauczycielski

37

  Ostrowska Anna

j. polski

LO: 1a, 1u,4 as;

etyka SP: 3a, 4a

środy

14.20-15.20

budynek B

sala 13

38

  Piepiora Paweł

psycholog sportu

poniedziałki

15.00-16.00/co dwa tygodnie

budynek B

sala 35

39

  Pietruszka Adam

wychowawca -internat

piątki

15.00-16.00

budynek a-internat

40

  Pietruszka Kamila

wychowawca -internat

piątki

15.00-16.00

internat-Franciszkańska 34

41

 Radwiłowicz Ewa

klasa 2a

poniedziałki

13.10-14.10

budynek A

sala 103

42

  Razowski Kamil

świetlica szkolna

wtorki

10.30-11.30

świetlica szkolna

43

  Rostkowska Anna

WF LO: 3s;
trener lekkiej atletyki

poniedziałki

11.20-12.20

budynek A

sala 013

44

  Rostkowski Piotr

trener lekkiej atletyki

poniedziałki

11.20-12.20

budynek A

sala 013

45

  Roszak Agnieszka

j. angielski

LO: 1a, 1u, 1s gr.2,

4 as gr.1;

SP: 5a, 6as, 7as

poniedziałki

15.00-16.00

budynek A

sala 203

46

  Sikora Danuta

biologia

wszystkie klasy LO

SP: 5a,8s ,u46, u78

poniedziałki

17.00-18.00

budynek B

sala 24

47

  Skowron Piotr

WF LO: 4s; trener biegów narciarskich

poniedziałki

11.20-12.20

budynek A

sala 013

48

  Skwara Kamil

trener narciarstwa alpejskiego

poniedziałki

11.20-12.20

budynek A

sala 013

49

  Słomka Adam

trener badmintona

poniedziałki

11.20-12.20

budynek A

sala 013

50

  Słowik o. Witold

religia: wszystkie klasy SP

wtorki

14.20-15.20

budynek A

pokój nauczycielski

51

  Sulima  Edyta

nauczyciel wSPomagający
klasa 4a

środa

11.20-12.20

budynek A pokój nauczycielski

52

  Sulima Adam

WF LO: gr. chłopców; SP: 4a, 8a, u78

wtorki

10.25-11.25

budynek A

sala gimnastyczna

53

  Szczypior  Ewelina

nauczyciel wSPomagający

klasa 2a

środa

9.30-10.30

budynek A

sala 103

54

  Szehidewicz Beata

Historia

LO: 1a, 3as,
hit LO: 1u

czwartki

17.05-18.05

 

budynek A

gabinet dyrektora

55

  Tabaka Sabina

przyroda SP: 4a, 4u

biologia SP: 6as,7as,8a

poniedziałki

15.15-16.15/co dwa tygodnie

budynek A

sala 109

56

  Tomasz Frąc

Informatyka SP: 4a,5a

Technika SP: 4a, 5a,6as

wtorki

13.25-14.25

budynek A

sala 204/209

57

  Wajdowicz Marzenna

j. polski

SP: 4a, 8a;

plastyka-klasy 1 LO, klasy 4-7 SP

poniedziałki

15.05-16.05

budynek A

sala 109

58

  Wielechowska Magdalena

trener biathLOnu

poniedziałki

11.20-12.20

budynek A

sala 013

59

  Wołoszyn Magdalena

pedagog LO;
doradca zawodowy

poniedziałki

18.05- 19.05

budynek B

gabinet pedagoga

60

  Zawadzka-Grabska Beata

historia –

wszystkie klasy SP; świetlica szkolna

poniedziałki

10.15-11.15

budynek A

pokój  nauczycielski

61

  Zimny Monika

klasa u23

 środy

14.20-15.20

budynek A

sala  105