Mistrzostwa Polski w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Finały Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiady Młodzieży w Sztafetowych Biegach Przełajowych

W dniu 29 października 2019 r. odbyły się w Olszynie Lubańskiej Ogólnopolskie finały Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiady Młodzieży w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Nasze sztafety, zarówno dziewczęta jak i chłopcy nie mieli sobie równych zdobywając złote medale i tytuły Mistrzów Polski.

Sztafeta dziewcząt : Dominika Leśniara, Nicole Koster, Wiktoria Cięślik, Nikol Łaskawiec, Barbara Skrobiszewska, Julia Ścisłowska, Sandra Fryczyńska, Kasia Piechowicz, Sandra Kraszewska i Natalia Bielak już od piątej zmiany prowadziła w rywalizacji zwyciężając z wyraźną przewagą.

Zwycięska sztafety chłopców : Arek Połczyk, Mateusz Franczak, Łukasz Połczyk, Konrad Rymut, Dariusz Jarosz, Mateusz Jarzębecki, Wojciech Koroś, Dominik Skórka, Konrad Badacz, Patryk Szmit na prowadzenie wyszła już na drugiej zmianie wyraźnie i z każdą chwilą powiększała swoją przewagę

Gratulacje dla obu zespołów, podziękowania dla trenerów Anny i Piotra Rostkowskich