Piątek, 24 kwietnia 2020, zakończenie roku szkolnego klas maturalnych.

„Zawsze wydaje się, że coś jest niemożliwe, dopóki nie zostanie zrobione”

Zakończenie roku szkolnego 2019/20 dla maturzystów

Z powodu pandemii zakończenie odbyło się w warunkach telekonferencji, w której wzięli udział uczniowie klas III Liceum, nauczyciele oraz przedstawiciele klasy II.

Za Wami 3 lata nauki, zmagań dydaktycznych oraz rywalizacji sportowej. Wielu z Was uzyskiwało świadectwa z wyróżnieniem, dołączając do licznego grona prymusów, są wśród Was stypendyści Prezesa Rady Ministrów, stypendyści Starosty Powiatu Jeleniogórskiego, wybitni sportowcy reprezentujący szkołę oraz kluby sportowe.

W swoim  przemówieniu Pani dyrektor Beata Szehidewicz pogratulowała wszystkim ukończenia szkoły oraz wręczyła nagrody, wyróżnienia i stypendia. Wychowawczyni klasy maturalnej podziękowała uczniom za zaangażowanie oraz w pięknych słowach życzyła powodzenia w dojrzałym życiu. Było przemówienie maturzystów oraz pożegnanie przez kolegów.

Kryształowe Sztaudyngery dla Absolwentów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki otrzymali

1. Julia Modrzejewska – stypendystka Prezesa Rady Ministrów
  2. Grzegorz Skrzycki   - stypendysta projektu unijnego „ Robię to dla siebie”

Złote Sztaudyngery otrzymały:

1. Aleksandra Pająk – Stypendystka Starosty Powiatu Jeleniogórskiego
  2. Oliwia Naumowicz

Brązowe Sztaudyngery otrzymały:

1. Sara Kozak
  2. Julia Nosidlak

Stypendia dyrektora szkoły za osiągnięcia w nauce i w sporcie otrzymali: Oliwia Naumowicz, Sara Kozak, Julia Nosidlak oraz Aleksandra Ciepiela, Łukasz Cimosz, Arkadiusz Połczyk i Łukasz Połczyk.