Od 1 czerwca 2020 ruszają konsultacje dla zgłoszonych uczniów klas I-II

Trwa ustalanie harmonogramu konsultacji dla uczniów LO, które ruszą w przyszłym tygodniu. Udział w konsultacjach jest dobrowolny. Rodzic/Opiekun prawny zobowiązany jest do wyrażenia pisemnej zgody na udział dziecka w konsultacjach oraz do podpisania oświadczenia. Uczniowie pełnoletni wypełniają oświadczenie osobiście po przybyciu do szkoły.

Oświadczenie i zgoda załączone są pod tym tekstem (pliki do pobrania). Po zapoznaniu się z treścią w/w dokumentów należy wyrazić zgodę  w dogodny dla siebie jeden z dwóch sposobów:

a) Podpisać obydwa wydrukowane dokumenty oraz przekazać (obydwa) do szkoły za pośrednictwem dziecka na pierwszych konsultacjach, w których weźmie udział,

b) Za pośrednictwem dziennika elektronicznego przesłać informację o wyrażeniu zgód do zastępcy dyrektora Krystyny Makles.

Do szkoły wejść będą mogli wejść wyłącznie ci uczniowie, którzy zostali wcześniej zgłoszeni oraz posiadać będą podpisane oświadczenie oraz zgodę!

Rodzice, którzy nie zgłosili udziału dzieci w konsultacjach mogą zgłaszać u  zastępcy dyrektora Krystyny Makles uczestnictwo dziecka na dzień przed planowanymi zajęciami (do godziny 10.00). Rodzice zobowiązani są również do informowania zastępcy dyrektora o planowanej nieobecności dziecka na dzień przed zaplanowanymi konsultacjami.

Liczba miejsc na konsultacjach jest ograniczona ze względu na wytyczne sanitarne GIS oraz możliwości organizacyjne szkoły.

Konsultacje dla chętnych uczniów dostępne wyłącznie w ściśle określonym reżimie sanitarnym:

1. W zajęciach nie mogą uczestniczyć słuchacze chorzy lub przebywający w domu na kwarantannie lub w izolacji oraz mieszkający z osobą, która przebywa na kwarantannie lub w izolacji,
  2. Po wejściu na teren szkoły należy bezwzględnie zdezynfekować ręce,
  3. Mieć założone środki ochrony osobistej tj. maseczki zasłaniające usta i nos oraz rękawiczki,
  4. Posiadać swoje przybory do pisania i inne pomoce np. linijkę, kalkulator,
  5. Nie będzie można pożyczać przyborów i podręczników od innych słuchaczy,
  6. Zachować, co najmniej 2 metrowy dystans społeczny od innych osób,
  7. Unikać większych skupisk słuchaczy, zachować dystans przebywając  na korytarzu, w toalecie szkolnej,
  8. Bezwzględnie stosuj zasady higieny: często myj ręce z mydłem i nie podawaj ręki na przywitanie oraz unikaj dotykania oczu, nosa i ust.

Harmonogram konsultacji udostępnimy wkrótce na stronie szkoły oraz na naszym Facebooku.