Uroczyste zakończenie roku

29.04.2022 r. - Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla maturzystów

W dniu dzisiejszym o godz. 9.00 rozpoczęła się uroczystość zakończenia edukacji klas maturalnych w naszym Liceum.

To historyczna chwila również dla reformy edukacji, zakończyła edukację ostatnia grupa młodzieży, która uczęszczała do gimnazjum.

Uorczystość prowadzili uczniowie klasy 3 PAS - Agata oraz Dawid

Pani Dyrektor Beata Szehidewicz pożegnała absolwentów życząc im powodzenia na maturze.

Pani Dyrektor wręczyła najlepszym uczniom nagrody dyrektora za naukę oraz osiągnięcia w sporcie. Największą nagrodą w naszym Liceum dla Absolwentów jest nagroda Kryształowego Sztaudyngera. Żeby ją otrzymać, trzeba osiągnąć na świadectwie ukończenia szkoły średnią co najmniej 5,0.  W tym roku otrzymało ją pięcioro absolwentów.

Bardzo rzadko wręczaną nagrodę "za wzorową frekwencję"  otrzymał Oskar, który przez cały trzyletni okres nauki wyróżnił się swoją obowiązkowością.

W imieniu młodszych klas , żegnając maturzystów zabrała głos Emilia a Konrad wypowiedział się reprezentując klasę 3 GAS

Swoich wychowanków pożegnała wychowawczyni klasy 3 GAS pani Luiza Martyniuk

Uczniowie klasy 3 PAS przygotowali dla uczestników uroczystości quiz - grę o milion  z zakresu wiedzy o nauczycielach oraz o uczniach klasy maturalnej.

" Ale to już było ... " wykonała na pożegnanie nasza utalentowana muzycznie absolwentka, Wiktoria.

Uczniowie młodszych klas na pożegnanie wręczyli swoim starszym koleżankom i kolegom pamiątkowe szarfy.