29 kwietnia 2022 r. - Dzień Otwarty Szkoły dla uczniów klas 8

W dniu dzisiejszym 29 kwietnia 2022 r. uczniowie klas 8 mieli okazję do sprawdzenia jak wygląda budynek naszego liceum oraz wzięcia udziału w różnorodnych warsztatach.

Zespoły przedmiotowe wraz z uczniami przygotowały warsztaty z biologii, geografii, języka angielskiego, matematyki. Można było obejrzeć preparaty pod mikroskopem, eksperymentować wykrywając skrobię w różnych produktach czy zobaczyć na modelu wnętrze człowieka, wziąć udział w quzie w języku angielskim, w plenerze wysłuchać wykładu o powstawaniu Karkonoszy czy zagrać w gry strategiczne w sali matematycznej. Ponieważ w dniu 28 kwietnia obchodzimy urodziny naszego patrona Jana Sztaudyngera w sali języka polskiego można było zwiedzić wystawę dotyczącą patrona oraz Stowarzyszenia "PUCH OSTU" oraz ułożyć puzzle z fraszkami poety a także zobaczyć prezentacje przygotowane przez naszych uczniów w języku polskim i języku ukraińskim.