Ogólnopolski Tydzień Szczęścia

W tym tygodniu świętujemy w naszej szkole Ogólnopolski Tydzień Szczęścia.

Celem Ogólnopolskiego Tygodnia Szczęścia w Szkole w szkole jest zwrócenie uwagi na narzędzia psychologii pozytywnej, które można wykorzystywać w edukacji przedszkolnej, szkolnej, akademickiej, a które przekładają się na dobre zdrowie, efekty kształcenia i lepsze życie.

Z tej okazji samorząd uczniowski zaplanował aktywności na każdy dzień tego tygodnia. W poniedziałek uczniowie przyszli do szkoły w nietypowym nakryciu głowy, dzisiaj (we wtorek) naszą szkołę opanowali piraci (niestety w liczbie mniejszej niż się spodziewaliśmy- reszta pewnie gra w One Piece). Jutro (w środę) uczniowie będą pakować swoje książki do wszystkiego, tylko nie do plecaka. W czwartek każda klasa przyjdzie ubrana w wylosowanym wcześniej kolorze, a zwieńczeniem tego tygodnia będzie piątkowa, poranna relaksacja połączona z podchodami, podczas których zespoły klasowe rywalizować będą w różnych konkurencjach. Zwycięzcy otrzymają słodki upominek. Zapraszamy wszystkich do aktywnego uczestnictwa i wspólnej zabawy. W naszej galerii zaprezentujemy wkrótce kolejne zdjęcia.