Nowa Rada Samorządu Uczniowskiego

Wybory do Rady SU w LO.

Dnia 25.10.2023 odbyły się w naszej szkole wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego. Były one zwieńczeniem kampanii wyborczej, podczas której kandydaci na członków Rady przygotowali własne plakaty wyborcze oraz prezentowali swoje pomysły, które chcieliby zrealizować w tym roku szkolnym. W wyniku wyborów przewodniczącym Rady SU został Jakub Czechorowski, zdobywając 56 głosów. W składzie Rady powitaliśmy również Tymona Świtalskiego, Mikołaja Darmograja oraz Igę Wardzińską. Opiekunem samorządu została Pani Luiza Martyniuk, zdobywając 54 głosy uczniów. Frekwencja wyborcza wyniosła 80%. Nowej Radzie gratulujemy i życzymy owocnej pracy.