Targi Edukacyjne w Jeleniej Górze

W dniu 23 listopada 2023  w Jeleniej Górze odbyły się Jesienne Targi Pracy i Edukacji organizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze oraz Karkonoską Akademię Nauk Stosowanych w Jeleniej Górze.

W wydarzeniu wzięło udział ok. 40 wystawców: szkoły średnie, instytucje edukacyjne, uczelnie i firmy z Jeleniej Góry, powiatu karkonoskiego, regionu dolnośląskiego. Nasza szkoła również przedstawiła swoją ofertę. Przygotowaliśmy stoisko promocyjne a w nim m.in.  ulotki, filmy i prezentacje a także konkurs wiedzy o szkole ze drobnymi nagrodami. Na targach zagościli również uczniowie z klasy 3 i 4 LO z Oddziałami MS w ramach rozpoznania ofert na rynku edukacji czy pracy i budowania dalszych własnych planów na przyszłość.