Studniówka 2024

Niech żyje bal!
Bo to życie to bal jest nad bale!
Niech żyje bal!
Drugi raz nie zaproszą nas wcale!

Bal Studniówkowy to jedno z wydarzeń, które na zawsze pozostaje w pamięci. Towarzyszy mu niezwykła i uroczysta atmosfera. To czas, który zapowiada, że niespełna sto dni dzieli maturzystów od egzaminu maturalnego, najważniejszego egzaminu w życiu człowieka.

W piątek 05 stycznia o godz. 19.00 w hotelu Blue Mountain w Szklarskiej Porębie odbyła się studniówka klasy maturalnej z naszej szkoły. Uroczystość tradycyjnie rozpoczęła się od staropolskiego tańca - poloneza, który perfekcyjnie wykonali uczniowie wraz z osobami towarzyszącymi.  Następnie wysłuchaliśmy przemówienia Pani dyrektor Beaty Szehidewicz, która życzyła nam udanej zabawy, ale przede wszystkim sukcesów na maturze i w dorosłym życiu.

Zgodnie z tradycją maturzyści przedstawili program artystyczny w którym nie zabrakło wielu zabawnych sytuacji z życia szkoły i uczniów.

Po zakończeniu części oficjalnej maturzyści rozpoczęli imprezę w rytmach muzyki granej przez Dj-em Grzegorzem Skrzyckim.  Przyszedł też czas na wspólne rozmowy, sesje zdjęciowe i wspaniałą, radosną zabawę na parkiecie. Piękne dekoracje, uroczyste stroje, wspaniały klimat stworzyły wyjątkową atmosferę. Bal trwał do późnych godzin nocnych, a wspomnienia z nim związane będą nam towarzyszyć na długo.

Wieczór uzmysłowił nam, jak szybko z młodych, beztroskich nastolatków, staliśmy się wchodzącymi w dorosłość maturzystami. Pragniemy podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie naszego balu studniówkowego, a w szczególności wychowawczyni klasy Pani Izabeli Frąc.

aut. Anna Klatka, Julia Fras