Kontakt

tel. 75 717 30 55

e-mail: lo_szklarska@wp.pl

 

Harmonogram Wsparcia

W tabeli prezentujemy wykaz zajęć realizowanych w ramach projektu "Edukacja Przyszłości w Szklarskiej Porębie"

Lp.

Tytuł formy wsparcia (szkolenie, staż, poradnictwo zawodowe, itp.) oraz

planowana liczba uczestników danej formy wsparcia

 

 

Imię i nazwisko osoby odbywającej

szkolenie, staż

indywidualnie

Data realizacji formy wsparcia

(szkolenie, staż, poradnictwo zawodowe, itp.)

(szczegółowo podać datę/daty)

Godziny realizacji formy wsparcia (szkolenia, staże, poradnictwo zawodowe, itp.)

 „od-do”

(uwzględniając przerwy)

Miejsce realizacji formy wsparcia (adres, nr sali szkoleniowej, miejsce odbywania stażu, itp.)

Imię i nazwisko osoby prowadzącej (szkolenie, poradnictwo zawodowe), opiekuna stażu, itp.

1

ZAD.2. Warsztaty kreatywności

Gr. 1  SP

ilość uczniów: 15

 

13.09.2021

20.09.2021

27.09.2021

4.10.2021

11.10.2021

18.10.2021

25.10.2021

8.11.2021

15.11.2021

22.11.2021

29.11.2021

6.12.2021

13.12.2021

20.12.2021

13.25 – 14.10

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego

Ul. Obrońców Pokoju 17

sala  201

 

L. Martyniuk

2

ZAD.2. Warsztaty kreatywności

Gr.   2   SP   

ilość uczniów: 9

 

16.09.2021

23.09.2021

30.09.2021

7.10.2021

28.10.2021 (2 godziny)

         4.11.2021

18.11.2021

25.11.2021( 2 godziny)

2.12.2021

9.12.2021

16.12.2021

11.20 – 12.05

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego

Ul. Obrońców Pokoju 17

 

sala 

204

T. Frąc

3

ZAD.2. Warsztaty kreatywności

Gr. 3  SP

ilość uczniów: 15

 

9.09.2021

16.09.2021

23.09.2021

30.09.2021

7.10.2021

21.10.2021

28.10.2021(2 godziny)

          4.11.2021

18.11.2021

25.11.2021

2.12.2021

09.12.2021

16.12.2021

 

 

 

 

13.25-14.05

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego

Ul. Obrońców Pokoju 17

 

Sala 109

 

B. Zawadzka-Grabska

4

ZAD.2. Warsztaty kreatywności

Gr.  4    SP   

ilość uczniów: 10

 

8.09.2021

22.09.2021

6.10.2021

20.10.2021

3.11.2021

17.11.2021

1.12.2021

14.20– 15.05

15.15-16.00

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego

Ul. 11 Listopada

sala  25

 

L. Jaworska

5

ZAD.2. Warsztaty kreatywności

Gr. 5 SP   

ilość uczniów:

15

 

 

13.09.2021

27.09.2021

11.10.2021

25.10.2021

8.11.2021

22.11.2021

6.12.2021

13.25 – 14.10

14.20-15.05

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego

Ul. Obrońców Pokoju 17

 

Obiekty sportowe

 

B. Bury

6

ZAD.2. Warsztaty kreatywności

Gr. 6  SP  

ilość uczniów: 15

 

 

20.09.2021

04.10.2021

18.10.2021

15.11.2021

29.11.2021

13.12.2021

20.12.2021

 

 

 

 

 

13.25 – 14.10

14.20-15.05

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego

Ul. Obrońców Pokoju 17

Obiekty sportowe

B. Bury

7

ZAD.2. Warsztaty kreatywności

Gr. 7   LO

ilość uczniów: 10

 

16.09.2021

21.09.2021

14.10.2021

28.10.2021

09.11.2021

11.11.2021

23.11.2021

09.12.2021

 

18.30-19.15

19.30-20.15

 

INTERNAT

Ul. Obrońców Pokoju 17

N. Michałowicz

8

ZAD.2. Warsztaty kreatywności

Gr. 8  LO    

ilość uczniów: 10

 

16.09.2021

21.09.2021

14.10.2021

28.10.2021

09.11.2021

11.11.2021

23.11.2021

09.12.2021

 

 

 

18.30-19.15

19.30-20.15

INTERNAT

Ul. Franciszkańska

 K. Pietruszka

9

ZAD.2. Warsztaty przedsiębiorczość 

Gr.     1   

ilość uczniów: 10

 

16.09.2021

21.09.2021

14.10.2021

28.10.2021

09.11.2021

11.11.2021

23.11.2021

09.12.2021

               7.40-8.25

 

 

 

 

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego

Ul. 11 Listopada

sala 

14

K. Grabski

10

ZAD.2. Warsztaty przedsiębiorczość 

Gr.  2    

ilość uczniów: 10

 

15.09.2021

22.09.2021

29.09.2021

6.10.2021

13.10.2021

20.10.2021

27.10.2021

3.11.2021

10.11.2021

17.11.2021

24.11.2021

1.12.2021

8.12.2021

15.12.2021

15.15-16.00

 

 

 

 

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego

Ul. 11Listopada

sala

14

K. Grabski

11

ZAD.2. Warsztaty przedsiębiorczość 

Gr.  3  

ilość uczniów: 10

 

14.09.2021

21.09.2021

28.09.2021

5.10.2021

12.10.2021

19.10.2021

26.10.2021

9.11.2021

16.11.2021

23.11.2021

30.11.2021

7.12.2021

14.12.2021

21.12.2021

15.15.-16.00

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego

Ul. Obrońców Pokoju 17

sala 

202

K. Grabski

12

ZAD.2. Warsztaty przedsiębiorczość 

Gr.  4   

ilość uczniów: 10

 

17.09.2021

24.09.2021

01.10.2021

08.10.2021

15.10.2021

22.10.2021

29.10.2021

05.11.2021

19.11.2021

26.11.2021

03.12.2021 (2 godziny)

10.12.2021

17.12.2021

7.40-8.25

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego

Ul. Obrońców Pokoju 17

sala 

202

K. Grabski

13

ZAD.3. Warsztaty Młody Naukowiec

Zajęcia: matematyka

Gr. 1        

ilość uczniów: 18

 

07.09.2021

14.09.2021

21.09.2021

28.09.2021

05.10.2021

12.10.2021

19.10.2021

26.10.2021

09.11.2021

16.11.2021

23.11.2021

30.11.2021

07.12.2021

14.12.2021

12.15-13.00

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego

Ul. Obrońców Pokoju 17

sala 

109

J. Sak

14

ZAD.3. Warsztaty Młody Naukowiec

Zajęcia: matematyka

Gr. 2         

ilość uczniów: 18

 

07.09.2021

14.09.2021

21.09.2021

28.09.2021

05.10.2021

12.10.2021

19.10.2021

26.10.2021

09.11.2021

16.11.2021

23.11.2021

30.11.2021

07.12.2021

14.12.2021

14.20-15.05

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego

Ul. Obrońców Pokoju 17

sala 

203

J. Sak

15

ZAD.3. Warsztaty Młody Naukowiec

Zajęcia: matematyka  

Gr.3       

ilość uczniów: 12

 

08.09.2021

15.09.2021

22.09.2021

29.09.2021

06.10.2021

13.10.2021

20.10.2021

27.10.2021

03.11.2021

10.11.2021

17.11.2021

24.11.2021

01.12.2021

08.12.2021

 

 

 

 

14.20 – 15.05

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego

Ul. Obrońców Pokoju 17

sala 

203

J. Sak

16

ZAD.3. Warsztaty Młody Naukowiec

Zajęcia: matematyka

Gr. 4         

ilość uczniów: 10

 

14.09.2021

21.09.2021

28.09.2021

05.10.2021

12.10.2021

19.10.2021

26.10.2021

09.11.2021

16.11.2021

23.11.2021

30.11.2021

07.12.2021

14.12.2021

21.12.2021

15.15 – 16.00

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego

Ul. Obrońców Pokoju 17

sala 

203

J. Sak

17

ZAD.3. Warsztaty Młody Naukowiec

Zajęcia: język angielski 

Gr.5        

ilość uczniów: 13

 

9.09.2021

16.09.2021

23.09.2021

30.09.2021

7.10.2021

21.10.2021

28.10.2021 (2 godziny)

          4.11.2021

18.11.2021

25.11.2021

2.12.2021

09.12.2021

16.12.2021

 

 

14.20-15.05

 

 

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego

Ul. Obrońców Pokoju 17

sala

201

L. Martyniuk

 

 

18

ZAD.3. Warsztaty Młody Naukowiec

Zajęcia: język angielski 

Gr.6        

ilość uczniów: 12

 

15.09.2021

22.09.2021

29.09.2021

06.10.2021

13.10.2021

20.10.2021

27.10.2021

03.11.2021

10.11.2021

17.11.2021

24.11.2021

01.12.2021

08.12.2021

15.12.2021

 

 

11.20-12.05

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego

Ul. Obrońców Pokoju 17

sala 

201

L. Martyniuk

19

ZAD.3 Warsztaty Młody Naukowiec

Zajęcia: język niemiecki 

Gr.7

ilość uczniów: 7

 

9.09.2021

16.09.2021

23.09.2021

30.09.2021

7.10.2021

21.10.2021

28.10.2021 (2 godziny)

          4.11.2021

18.11.2021

25.11.2021

2.12.2021

09.12.2021

16.12.2021

15.15-16.00

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego

Ul. Obrońców Pokoju 17

sala

201

L. Martyniuk

20

ZAD.3 Warsztaty Młody Naukowiec

Zajęcia: przyrodnicze  

Gr.8     

ilość uczniów: 11

 

14.09.2021(2 godziny)

 

28.09.2021

05.10.2021

12.10.2021

19.10.2021

26.10.2021

09.11.2021

16.11.2021

23.11.2021

30.11.2021

07.12.2021

14.12.2021

21.12.2021

13.25-14.10

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego

Ul. Obrońców Pokoju 17

sala 

109

D. Sikora

21

ZAD.3 Warsztaty Młody Naukowiec

Zajęcia: przyrodnicze

Gr.9    

ilość uczniów: 8

 

17.09.2021

24.09.2021

01.10.2021

08.10.2021

15.10.2021

22.10.2021

29.10.2021

05.11.2021

19.11.2021

26.11.2021

03.12.2021 (2 godziny)

10.12.2021

17.12.2021

14.20-15.05

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego

Ul. Obrońców Pokoju 17

sala

109

D. Sikora

22

ZAD. 4 warsztaty uzupełniające

Zajęcia: logopedia   

Gr. 1

ilość uczniów: 4

 

07.09.2021

14.09.2021

21.09.2021

28.09.2021

05.10.2021

12.10.2021

19.10.2021

26.10.2021

09.11.2021

16.11.2021

23.11.2021

30.11.2021

07.12.2021

14.12.2021

08.35-09.20

 

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego

Ul. Obrońców Pokoju 17

Gabinet pedagoga 

 

W. Hejna

23

ZAD.4 warsztaty uzupełniające

Zajęcia: logopedia 

Gr.2  

ilość uczniów: 4

 

07.09.2021

14.09.2021

21.09.2021

28.09.2021

05.10.2021

12.10.2021

19.10.2021

26.10.2021

09.11.2021

16.11.2021

23.11.2021

30.11.2021

07.12.2021

14.12.2021

09.30-10.15

 

 

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego

Ul. Obrońców Pokoju 17

Gabinet pedagoga

 

W. Hejna

 

 

24

ZAD.4 warsztaty uzupełniające

Zajęcia: logopedia

Gr.3

ilość uczniów: 4

 

07.09.2021

14.09.2021

21.09.2021

28.09.2021

05.10.2021

12.10.2021

19.10.2021

26.10.2021

09.11.2021

16.11.2021

23.11.2021

30.11.2021

07.12.2021

14.12.2021

 

 

 

 

 

12.15-13.00

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego

Ul. Obrońców Pokoju 17

Gabinet pedagoga

 

W. Hejna

25

ZAD.4 warsztaty uzupełniające

Zajęcia: logopedia

Gr.3

ilość uczniów: 4

 

10.09.2021

17.09.2021

24.09.2021

01.10.2021

08.10.2021

15.10.2021

22.10.2021

29.10.2021

05.11.2021

19.11.2021

26.11.2021

03.12.2021

10.12.2021

17.12.2021

11.20-12.05

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego

Ul. Obrońców Pokoju 17

Gabinet pedagoga

 

W. Hejna

26

ZAD.4 warsztaty uzupełniające

Zajęcia: korekcyjno – kompensacyjne

Gr. 4      

ilość uczniów: 11

 

9.09.2021

16.09.2021

23.09.2021

30.09.2021

7.10.2021

21.10.2021

28.10.2021 (2 godziny)

          4.11.2021

18.11.2021

25.11.2021

2.12.2021

09.12.2021

16.12.2021

 

 

 

 

 

 

12.15-13.00

 

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego

Ul. Obrońców Pokoju 17

sala 103

E. Szczypior

27

ZAD.4 warsztaty uzupełniające

Zajęcia: korekcyjno – kompensacyjne

Gr. 5      

ilość uczniów: 12

 

07.09.2021

14.09.2021

21.09.2021

28.09.2021

05.10.2021

12.10.2021

19.10.2021

26.10.2021

09.11.2021

16.11.2021

23.11.2021

30.11.2021

07.12.2021

14.12.2021

 

 

 

 

 

 

13.25-14.10

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego

Ul. Obrońców Pokoju 17

sala 103

 

E. Szczypior

28

ZAD.4 warsztaty uzupełniające

Zajęcia: korekcyjno – kompensacyjne

Gr. 6     

ilość uczniów: 9

 

07.09.2021

14.09.2021

21.09.2021

28.09.2021

05.10.2021

12.10.2021

19.10.2021

26.10.2021

09.11.2021

16.11.2021

23.11.2021

30.11.2021

07.12.2021

14.12.2021

12.15-13.00

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego

Ul. Obrońców Pokoju 17

sala

103

 

E. Szczypior