Narodowe Święto Niepodległości

10 i 11 dzień listopada przebiegał w naszej Szkole pod znakiem obchodów Narodowego Święta Niepodległości.

Ponieważ w tym roku święto przypadało w sobotę już w piątek rozpoczęliśmy świętowanie. Uczniowie przyszli tego dnia odpowiednio ubrani (chłopcy na biało, dziewczyny na czerwono). O godzinie 11. 25 wspólnie z uczniami z SP odśpiewaliśmy hymn (w ramach akcji Hymn dla Niepodległej). Uczniowie LO jak co roku wzięli również udział w miejskich obchodach Święta Niepodległości na Placu Jana Pawła II. Oprócz złożenia kwiatów pod Pomnikiem Poległych Żołnierzy zaprezentowali przybyłym na uroczystość ciekawy występ -montaż słowny " Porozmawiajmy o wolności".