Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Zajęcia dydaktyczno-wychowawcze kończą się w tym roku szkolnym w piątek, 26 czerwca. W tym dniu, od godziny 12:00, uczniom wydawane będą świadectwa szkolne.

Informujemy, że w tym roku, ze względu na wciąż obowiązujący na terenie kraju stan epidemii i związane z tym ograniczenia, nie zorganizujemy tradycyjnej, uroczystej akademii dla całej społeczności szkolnej.

Świadectwa promocyjne należy odbierać z sekretariatu szkoły w budynku A przy ulicy Obrońców Pokoju 17, od godziny 12:00 w dniu 26 czerwca 2020. Ze względu na ograniczenia spowodowane epidemią zobowiązujemy osoby odbierające świadectwa do pojawienia się w szkole w maseczce oraz rękawiczkach.